Buraya Slogan Gelebilir.

NexoPack Poşet ve Torba

Yumuşak Kulplu Poşet

Prestijli firmaların kendi adlarına yaptırdıkları takviyeli poşete göre daha gösterişli alışveriş poşetidir. Bu poşetler, 30 mikron kalınlığında yapılabilmesi mümkün olmasına rağmen 40 mikron üzerinde olması tercih edilir.

Kargo Poşeti

Taşıma araçları arasında taşıma için kullanılan kaplar ve kılıflar da yer almaktadır. Her gün milyonlarca taşıma işleminin gerçekleştirilmesi için firmalar çok sayıda imalat ürünü satın almaktadırlar.

Şarküteri Torbası

Peynir,Zeytin,vb. Bakliyat-Hububat ve Kuru Gıda Maddelerininde Paketlenmesi ve Ambalajlanmasında Kullanılan; Polietilen ’den İmal Edilmiş, Değişik Ebatlarda Torbalardır Koroplast Kalitesi ile Üretilmektedir.

Takviyeli El Geçme Poşet

Takviyeli El Geçme poşet el geçme poşetin güçlendirilmiş halidir. Yani taşırken daha sağlam olmasını sağlamak için el geçme bölümüne mukavemet kazandırması amacıyla takviye kartı uygulaması yapılmaktadır. Takviye kartı sayesinde el geçme poşetler daha sağlam ve randımanlı kullanım özelliği kazanmaktadır.

Kilitli Torba

Kilitli poşet, içerisindeki ürünün hava ile temasını kesen, poşetin açılıp dağılmasını engelleyici özel bir sisteme sahip olan ambalaj türüdür. Kilitli poşetler, bu özellikleri ile içindeki ürünün bozulmasını geciktirir, ürün şeklinin bozulmasını engeller.

Translate »